Eyüp Klima Servisi

Eyüp Klima Servisi

Vatan Teknik Servisi olarak İstanbul Eyüp Klima Servisi ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz. Eyüp Klima Servisi için bizi arayıp hemen Klimalarınız için tamir, bakım, servis hizmeti alabilirsiniz.

Vatan Teknik

Çağrı Merkezi
0212 657 15 30
0212 630 18 96

Gezici Servis
0534 819 50 12
0555 018 90 34

 

İstanbul Eyüp Klima Servisi hizmeti veren Vatan Teknik İstanbul Kombi ve Klima Teknik servisi olarak Klima ve Kombinizde oluşabilecek bakım ve arıza talepleriniz için hizmetinizdeyiz. Vatan Teknik İstanbul Klima ve Kombi Teknik Servisi, müşterilerine profesyonel servis deneyimi sağlamaktadır. Firmamız müşterilerine profesyonel teknik servis hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Teknik servisimize bildirdiğiniz tüm Kombi arızalarınız profesyonel teknisyenlerimizce gerekli kontrolleri yapılarak siz kullanıcılarımıza gerekli bildirimde bulunulacaktır. İstanbul Klima Servisi, işçilik ve parça garantili Kombi ve Klima teknik servis hizmeti vermektedir.

Perşembe, 18 Mart 2021 11:45

Odayeri Kombi Servisi

Yazan

İstanbul Eyüp Odayeri Kombi Servisi her model kombiniz için size bir telefon kadar yakın. Bizi hemen arayıp her marka ve model kombiniz için hemen Tamir, bakım, Servis hizmeti alabilirsiniz.
0212 630 18 96

İstanbul’un en güzide mekânlarından olan Odayeri Mahallesin'de kombileriniz, güvenilir ekip ve uzman ellere sahip maharetli temaslar ile güvence altında olacaktır. Kış mevsimi kendini hissettirdiğinde ihtiyaç gördüğü kombilerin sürekli çalışma moduna gerekli bakımları ile girmeleri gerekiyor. Odayeri Kombi Servisi işte tam da bu aşamada karşınıza çıkmaktadır.


Odayeri Mahallesi sakinleri, emniyet içinde kombi bakımlarını; Odayeri Mahallesi Kombi Servisi üzerinden hal yolunu tercih edeceklerdir. Cihazınızın her türlü zaruret hali ya da hazırlık etaplarında daima yanınızda olacaktır. Kışın çetin şartlarına doğanın yapısı itibarıyla her canlı dahi hazırlık yaparken, evimizin o dönem mihenk taşı olacak kombiler de belli aşamalardan geçirilerek hazırlık yaptırmak gerekiyor. Odayeri Mahallesi, ihtiyacın tam da bu kesiminde devreye girmek için vardır. Kışı rahat ve huzurlu şekilde geçirmeniz adına yardımcı olacaktır.

Kombiniz ehil ustalar aracılığı ile doğru teşhis ve tedavinin yanı sıra işlem görecek bakımlarla üst düzey randıman sağlayacaktır. Odayeri Kombi Servisi hem kesenizin rahatını hem de yaşam kalitenizin rahatını sağlamak amacıyla oluşturduğu geniş görüş açısıyla siz bağcılar sakinlerinin hizmetindedir.

Odayeri Mahallesi halkının bir iletişim aracı kadarcık uzak bir mesafesinde durmakta olan Odayeri Kombi Servisi müşterilerinin başlarının tacı olduğu anlayışı ile zaruretlerini bildirmelerine derhal yardımcı olacaktır. Bu doğrultuda, gerek müşteri ilişkileri departmanını aramaları gerekse de elektronik posta üzerinden ileti göndermeleri halinde, sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlı ekibimiz tarafından, sorunları ivedilikle çözümlenecektir.

 

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır Ve Neden Yapılır?

Kombi Bakımı Toplumumuzda Çok 'Önemsenen' Bİr Konu Olmadığı İçin Sizlere Bu Konuda Bilgilendirmek İsteriz.

Kombi Bakımında Parçaların Sağlamlığı Kontrol Edilerek Görevlerinin Ne Kadar Yerine Getirip Getirmediği Kontrol Edilip Daha Uzun Ömürlü Olması Sağlanır.

 

Kombi Bakımı Yapılmadıgı Zaman Faturalara Bir Yansıma Olurmu ?

Evde soba yaktığınızda boruların kirlendiği zaman içerisinde daha Fazla Yakıt Yakıyorsunuz Aynı Şey Kombi İçinde Geçerli Eğer İçerisindeki Parçalar Kirlenirse İllaki Kombinin Verimi Düşecek Yakmış Olduğu Yakıt Artıcaktır Bunun Önüne Geçebilmek İçin Kombi Bakımlarının Düzenli Bir Şekilde Yaptırarak Tasarruf Sağlayabiliriz.

 

Peki Kombi Bakımını Ne Sıklıkla Yaptırmamız Gerekir?

Kombi Bakımının Genellikle 1 yılda bir Yaptırılması Tavsiye Edilir Bu Yüzden Standart Kombi Bakım Süresi '1 Yıldır' Üreticilerin Tavsiye Ettiği Sürede Bu Şekildedir 1 Yılda Bir Kombi Bakımını Yaptırarak Kombinizin Daha Uzun Ömürlü Olmasını Sağlayabilirsiniz. Kombi Bakımınızı Düzgün Kuralına Uygun Bir Şekilde Yaptırdıgınzda %20 %30 Daha Düşük Faturalarla karşılaşacaksınız Tabi Bu Tek Başına Kombi Bakımıyla Olacak Bir İş Değil Bunu Etkileyen Diğer Etkenlerde Var . Mesela ;

Evinizin Yalıtımı Gibi Yada Sistem Tasarımı Gibi Bu Etkenlerde Kuralına Uygun Bir Şekilde Yapılmışsa Doğalgaz Faturanıza Yansıma Oranı %20 %30 Daha Düşük olucaktır.

 

KOMBİ MONTAJI NASIL YAPILIR?

Kombi montajının yapılmak istendiği duvar montajdan önce mutlaka elle ve gözle kontrol edilmelidir. Duvarın nemli olmaması montaj için önem arz etmektedir. Su terazisi yardımıyla duvar yüzeyinin düz olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir. Duvarın bombeli eğimli olmamasında doğru montaj yerinde aranan özelliklerdir. Duvarla kombinin arasındaki lan mesafe montaj için önemli bir kriterdir, ilgili mesafeler kombinin montaj klavuzundan kontrol edilmelidir. Kombi koruma dolabının içine monte edilecekse eğer kombi montaj klavuzunda belirtilen asgari mesafelere dikkat edilmelidir. Montaj için uygun mesafeler belirlenirken kombinin montajında kullanılacak olan atık gaz ekipmanları için belirlenmiş olan mesafelerde göz önünde bulundurulmalıdır. Kombi montaj şablonu duvara sabitlenir ve delme işlemi yapılacak olan bölgeler işaretlenir,işaretlemeler bittikten sonra ilgili şablon sökülür ve delme işlemine geçilir. Dübeller açılmış olan bölgelerin içerisinde yerleştirilir ve kombi askı sacı duvara monte edilir. Askı sacının düz durup durmadığı su terazisi ile kontrol edilir,askı sacı düz durmuyorsa gerekli düzeltme yapılır. Bir sonraki işlem ise duvara baca için delik açılır,baca adaptörü kombi üzerine monte edilir. Baca adaptörü monte edilmiş kombi duvarda monte edilmiş olan askı sacı üzerine asılır. Duvara asılan kombinin askı sacının üstüne düzgün oturup oturmadığı ve eğimlimi düzmü durduğu mutlaka kontrol edilmelidir. Bacanın doğru yerleştirilmesi çok önemlidir.Sızdırmazlık sağlanacak şekilde montaj gerçekleştirilmedir. Montaj klavuzunda belirtilen baca limitlerine,baca montaj açısında ve diğer önemli baca hususlarına dikkat edilmelidir. Bir metreden uzun baca ilaveleri kullanımlarında mutlaka kelepçe veya sabitleme aparatı bulunmalıdır. Bir sonraki adım kombinin alt bağlantılarının yapılması işlemidir. Vanaların,filtrelerin ve gaz bağlantısının montajı kombi montaj klavuzundaki belirtildiği gibi yapılmalıdır.Gaz fileksi kombiye bağlanmadan önce araya mutlaka conta koyulmalıdır.

Eyüp Klima Servisi